Wczasy LATO - Przedsprzedaż oferty z rabatami do 40% Do 80% rabatu dla dzieci i do 60% rabatu dla drugiej osoby!

Opublikowano: sobota, 08 październik 2016 Drukuj E-mail

Wczasy Lato 2018 Rainbow Tour - rabaty i promocje!

Rozpoczęła się przedsprzedaż oferty wczasów LATO! W przedsprzedaży sezonu wypoczynku Lato idziemy o krok dalej. Rabaty w wysokości do 40% to nie koniec, a dopiero początek dobrych ofert turystycznych. Wyjątkowe dodatkowe korzyści w przedsprzedaży zostały przygotowane na wyjazdy wypoczynkowe i wakacje dla rodzin z dziećmi oraz dla par!

Specjalne dodatkowe obniżki cen na wyjazdy wczasowe wakacje:

do 80% rabatu dla dzieci! oraz do 60% rabatu dla drugiej osoby!

 • są to specjalnie przygotowane wyłącznie na okres przedsprzedaży dla wyjazdów wypoczynkowych dwie zupełnie nowe korzyści – o wcześniej niespotykanym kształcie,
 • rabaty te występują dla wszystkich hoteli oraz dla wszystkich produktów wypoczynkowych! – to zdecydowanie wyróżnia nową ofertę Rainbow na rynku,
 • oba wspomniane rabaty występują zamiennie, tj. dla pojedynczej rezerwacji w pierwszej kolejności „wyświetli się” rabat dla dziecka, a jeżeli nie ma w rezerwacji dzieci – rabat dla drugiej osoby w parze,
 • rabaty opisane są procentowo względem ceny katalogowej, tj. dodatkowe do 40% zniżki dla dzieci w rezerwacji oraz do 20% dla drugiej osoby w parze.

To w praktyce może oznaczać, że koszt wyjazdu dziecka przy maksymalnych rabatach 40% + 40% będzie wyjątkowo atrakcyjny (tylko 20% ceny katalogowej!).

Podobnie w przypadku drugiej osoby w parze (przy dodatkowym rabacie 20% koszt wyjazdu może wynieść tylko 40% ceny katalogowej!).

 • prosimy jednak zwrócić uwagę, że dokładna wysokość rabatu zależy m.in. od kierunku, hotelu oraz długości pobytu i dlatego jest ona każdorazowo wyliczana w systemie rezerwacyjnym dla każdej oferty. Będą zatem zdarzać się sytuacje w których dodatkowy rabat dla dziecka wyniesie 40%, będą również sytuacje w których wyniesie on odpowiednio mniej – za każdym razem będzie to jednak wymierna, dodatkowa korzyść dla Klienta,
 • prosimy również zwrócić uwagę, że rabaty mogą się zmieniać również w trakcie trwania przedsprzedaży, dlatego wiążące jest to co w danej chwili pokazuje system rezerwacyjny. Może zdarzyć się tak, że wysokość rabatu dla dziecka lub drugiej osoby w parze będzie inna po zmianie jednego z parametrów wyszukiwania, tj. np. hotelu, terminu, długości, itd. – jest to sytuacja normalna.
 • na koniec warto również zwrócić uwagę na zupełnie nową funkcjonalność uruchomioną w programie Lato 2017 – to możliwość rezerwacji przez Klienta miejsc w samolocie.
  W pierwszym etapie przedsprzedaży udostępniamy taką możliwość za darmo, szczegóły omówione zostały w opisie promocji.

Prosimy o bardzo dokładne zapoznanie się z załączonym opisem promocji – jest tam wiele odpowiedzi na potencjalne Państwa pytania.

Na chwilę obecną w sprzedaży znajdzie się oferta wczasowa, w tym wiele nowości:

 • Grecja - Santorini
 • Hiszpania - Costa del Azahar i Costa Dorada
 • Włochy - Zachodnia Sycylia (Trapani), południowa Sardynia (Cagliari) oraz Bari
 • Albania - Durres
 • „Egzotyka latem”, czyli Kuba, Bali i Zjednoczone Emiraty Arabskie
 • Polska Strefa – hotele i apartamenty w Grecji i Chorwacji gdzie Polska Strefa będzie centrum wspólnych, codziennych animacji, gier, zabaw i różnorodnych programów wieczornych dostosowanych do gustów polskiego odbiorcy.

O rozpoczęciu sprzedaży kolejnych kierunków będziemy informować na bieżąco.

Informujemy, że dokonując rezerwacji do 07.11.2016 otrzymają dodatkowo 1% rabatu.

Koniec przedsprzedaży to 12 grudnia, natomiast do 7 listopada gwarantujemy największy wybór ofert turystycznych i najlepsze ceny na wymarzone wakacje!

W ZAŁĄCZNIKU ZNAJDUJE SIĘ PDF Z WARUNKAMI PROMOCJI ORAZ INFORMACJA PRASOWA MIĘDZY INNYMI O POLSKIEJ STREFIE!

Zdecydowaliśmy się dla odmiany w sezonie wczasowym Lato „pójść krok dalej” – zapraszamy do rezerwacji ofert, mamy nadzieję, że wdrożone dodatkowe rabaty i funkcjonalności o niejednokrotnie przełomowym charakterze zostaną przez Państwa docenione.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem podróży. Udzielimy Państwu wszelkich dodatkowych informacji.

Odsłony: 4590

Centrum Podróży Przy Skarpie

ul. Sienkiewicza 51, Grodzisk Mazowiecki +48 22 734 50 91 [email protected]

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.