Wycieczka do Paryża - wersja "komfort" Wycieczka do Paryża - wersja "komfort" Wycieczka do Paryża - wersja "komfort" Wycieczka do Paryża - wersja "komfort" Wycieczka do Paryża - wersja "komfort" Wycieczka do Paryża - wersja "komfort" Wycieczka do Paryża - wersja "komfort"
Promocja

Paryż - wycieczka Comfort (RBL)

Francja Wycieczka objazdowa po Europie

Długość pobytu 6 dni

Cena od 1459 PLN / os.

  • Program
  • Cennik i terminy

Wycieczka objazdowa do Paryża. 2 noclegi tranzytowe - Wersal - pałac i ogrody - Luwr i Mona Lisa - wieża Eiffla - 300 m. - Montmartre i Moulin Rouge - Pola Elizejskie - główna ulica świata - Katedra Notre Dame.

Program wycieczki

Dzień 1
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Niemcy. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Nocleg tranzytowy. (Trasa ok. 600-700 km od granic Polski).

Dzień 2
Po śniadaniu wyjazd z hotelu. Przyjazd do Paryża w godzinach popołudniowych. Spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia: słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge), bazylika Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności oraz Plac du Tertre. Następnie zakwaterowanie w hotelu i czas na odpoczynek. (Trasa ok. 500-600 km).

Dzień 3
Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Paryża - zaczniemy od Luwru ze wspaniałą kolekcją arcydzieł sztuki europejskiej: między innymi Mona Liza, Wenus z Milo, Nike z Samotraki. Następnie Wieża Eiffla - najsłynniejsza żelazna budowla Paryża, która od 1889 r. jest symbolem miasta. Wjazd windą na wysokość prawie 300 m i możliwość obejrzenia niezwykłej panoramy to niezapomniane przeżycie.
Ostatnim punktem programu będzie przejażdżka statkiem po Sekwanie. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 4
Po śniadaniu zwiedzanie zaczniemy od Wersalu - słynnego kompleksu pałacowego stworzonego przez Ludwika XIV, między innymi Sala Lustrzana i apartamenty Madame de Pompadour. Po powrocie do Paryża wizyta w Gare d’Orsay - wspaniałym muzeum impresjonistów zlokalizowanym w dawnym budynku dworca kolejowego. Następnie wyspa Cite, czyli najstarsza część miasta: Katedra Notre Dame, najwspanialszy zabytek sztuki sakralnej z XII w. zachwycający lekkością architektury oraz wspaniałymi witrażami i kunsztownie wykonanymi portalami. Na koniec dnia Łuk Triumfalny i Pola Elizejskie. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 5
Po śniadaniu - program realizowany środkami komunikacji miejskiej - Muzeum Figur Woskowych Grevin oraz spacer w okolice Opery Garnier i Placu Vendome. Na koniec odwiedzimy najsłynniejszą nekropolię miasta, cmentarz Pere Lachaise gdzie pochowano wielu sławnych tego świata, m.in. Chopina, Walewską czy Abelarda i Heloizę. Wyjazd do Polski ok. godz. 14:00. Przejazd przez Belgię do Niemiec. Podczas przejazdu planowane są krótkie postoje. Nocleg tranzytowy.

Dzień 6
Po śniadaniu wyjazd z hotelu i przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych.

Uwagi do programu
Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych. W szczególnych przypadkach możliwość realizacji programu środkami komunikacji miejskiej (RER, metro). Wycieczka w wersji Comfort, to oprócz niezapomnianych doznań związanych ze zwiedzaniem i podróżowaniem szereg udogodnień dodatkowych, takich jak: nocleg tranzytowy na wyjeździe i podczas powrotu, maksymalnie 56 osób w autokarze, hotele z klimatyzacją, welcome drink oraz w miarę możliwości dodatkowa pomoc podczas przesiadek. Jak zawsze gwarantujemy również profesjonalną kadrę w postaci starannie dobranych pilotów oraz kierowców.

Podstawowe informacje o cenach

Cena od 1459 zł

Cena podstawowa obejmuje:
przejazd komfortowym autokarem (klimatyzacja, video, bar i wc), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe + 2 noclegi tranzytowe), 5 śniadań, a za dopłatą możliwość wykupienia 4 obiadokolacji , program turystyczny j.w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje:
biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), zestawu słuchawkowego oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjne ceny biletów wstępu: ok. 175 EUR płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet..

Fakultatywnie - Paryż Nocą - krótkie zwiedzania miasta, które wieczorem nabiera niepowtarzalnego klimatu i zachwyca magiczną atmoferą. Impreza odbywa się w miarę możliwości i przy zebraniu min. 15 osób. Całkowity koszt: ok. 15-20 EUR/os.

 

Dostępne terminy:
28.04 - 03.05.2018
26.05 - 31.05.2018
31.05 - 05.06.2018
23.06 - 28.06.2018
14.07 - 19.07.2018
28.07 - 02.08.2018
11.08 - 16.08.2018
25.08 - 30.08.2018
08.09 - 13.09.2018

Więcej informacji pod nr telefonu:

+48 22 734 50 90 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przy zakupie wycieczki przewodnik lub słodki upominek w prezencie!

Ofertę wycieczki oglądano: 5361 razy

Rezerwacja wstępna

Pytanie o ofertę

Wypełniając formularz NIE ponosisz żadnych kosztów i NIE zawierasz umowy!

Po wysłaniu formularza, niezwłocznie (w godzinach pracy biura) sprawdzimy dostępność miejsc, dokonamy wstępnej rezerwacji oferty i prześlemy Państwu potwierdzenie rezerwacji wstępnej wraz ze szczegółową kalkulacją kosztów.

Opcjonalnie

Wysyłając formularz wyrażają Państwo zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy od doradcy Centrum Podróży PrzySkarpie.pl w celu dalszych ustaleń.

Centrum Podróży Przy Skarpie

ul. Sienkiewicza 51, Grodzisk Mazowiecki 22 734 50 90 22 734 50 91 [email protected]

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.