Wycieczki Albania - wakacje 2022

Opublikowano: środa, 09 marzec 2016 Drukuj E-mail

Wakacje w Albanii. Atrakcyjna oferta wycieczek, wczasów i wypoczynku w tym bardzo interesującym i niezwykle ciekawym kraju. Albania jest chyba ostatnim krajem w Europie, który ciągle czeka na Twoje odkrycie. Przepiękne morze Adriatyckie, wspaniałe górskie krajobrazy i jedyni w swoim rodzaju ludzie. Odwiedź Albanię w roku 2022 z nami! Serdecznie zapraszamy!

Sprawdzone wycieczki do Albanii w naszej ofercie:

Wycieczka objazdowa po Albanii, Macedonii, Czarnogórze i Serbii

Wypoczynek na czarnogórskim wybrzeżu, Malownicze bałkańskie krajobrazy, Kotor, Budva i Cetynia - najpiękniejsze w Czarnogórze, Malownicze uliczki Ochrydu, Fascynujące oblicza Albanii. Trasa wycieczki: Kanion rzeki Tara - Kanion rzeki Morača - Budva - Kotor - Cetynia - Jezioro Szkoderskie - Kruje - Tirana - Ochryd - Skopje.

Albania i Macedonia - Wycieczka objazdowa po najmniej znanych krajach bałkańskich

Wycieczka objazdowa po najmniej znanych krajach bałkańskich. Shqiperia - Nieodkryta Kraina Orłów, jesteśmy w Albanii! * Tirana – albańska metropolia * Girokaster i Berat – miasta-muzea * Butrint – to , co najpiękniejsze ze starożytności * Apollonia i Durres – Via Egnatia * Ochryd – to, co najpiękniejsze w Macedonii * Stare Miasto Korfu – elegancja w niekoniecznie greckim stylu. * Dla chętnych wypoczynek na Korfu!

BAŁKANY (Bośnia & Hercegowina – Chorwacja - Czarnogóra - Albania - Macedonia)

Najpiękniejsze miejsca krajów bałkańskich. Mieszanka kultury chrześcijańskiej i muzułmańskiej. Sanktuarium w Medjugorie. Bazary, meczety i monastyry. Piękne stare miasto w Dubrowniku. Fiordy, jeziora, kaniony, malownicze wybrzeże.

Wycieczka objazdowa po Półwyspie Bałkańskim - Czarnogóra Albania Macedonia, Serbia - Egzotyczne Bałkany

Wycieczka objazdowa po Półwyspie Bałkańskim..Malownicze kaniony rzek, Czarnogórska riwiera,"Bałkańskie fiordy", Tajemnicza Albania, Skopje - serce Bałkanów, Ochryda - Słowiańska Jerozolima.

Wycieczka objazdowa - Bałkańskie Skarby

Wycieczka objazdowa po Bałkanach. Sarajewo i Mostar - najpiękniejsze w Bośni, Dubrownik - perła Adriatyku, Wypoczynek w Czarnogórze, Wycieczka do Albanii, Belgrad i Dunaj.

Wycieczka objazdowa po Albanii i Czarnogórze połączona z wypoczynkiem na greckiej wyspie Korfu

STAY & GO Bałkańska przygoda i wypoczynek na Korfu. Przy zakupie wycieczki przewodnik lub słodki upominek w prezencie!

Odsłony: 4788

Centrum Podróży Przy Skarpie

ul. Sienkiewicza 51, Grodzisk Mazowiecki +48 22 734 50 91 [email protected]

Nasze biuro pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.